Google Apps Cloud

SOLTEGRO jako zarejestrowany partner Google oferuje sprzedaż produktów oraz usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem a także dalszym utrzymaniem infrastruktury aplikacji Google Apps dla firm i instytucji publicznych. Nasz zespół zajmie się migracją obecnych rozwiązań pocztowych w Twojej firmie a także zadba o odpowiednie przeszkolenie bezpośrednich użytkowników systemu.
Aplikacje Google dla firm to zintegrowane środowisko pracy w chmurze dzięki czemu użytkownicy posiadają stały dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia a także z dowolnego miejsca na świecie.
 
Korzyści jakie niesie Google Apps Cloud:
Praca zespołowa: Google Apps znacznie ułatwia współpracę zarówno wewnątrz firmy jak i w jej strukturach zewnętrznych takich jak relacje z dostawcami czy partnerami. Edycja plików w czasie rzeczywistym pozwala  także na szybką wymianę informacji. Koniec z czasochłonnym przesyłaniem plików – od teraz masz możliwość posiadania zawsze aktualnej wersji!
Dostęp w dowolny miejscu: Wszelkie modyfikacje dokonywane przez użytkowników systemu zapisywane są w chmurze dlatego też poczta, kalendarz a także dokumenty będą dostępne o dowolnej porze oraz na dowolnym urządzeniu. Pracuj więc na laptopie, tablecie, smartphone - wystarczy tylko dostęp do Internetu!
Bezpieczeństwo danych: Rozbudowane funkcje zabezpieczeń nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem oraz poufnością Twoich danych a Ty sam możesz decydować komu chcesz udostępnić swoje pliki. Sieć centrów danych Google jest dostępna przez 365 dni w roku bez żadnych przerw przez całą dobę! Zapomnij o awariach infrastruktury IT w swojej firmie!
Brak konieczności rozbudowy infrastruktury: Nie musisz kupować drogiego sprzętu i oprogramowania - Google Apps udostępniane jest z serwerów Google w ramach opłaty abonamentowej . Już od 4 euro miesięcznie za jednego użytkownika możesz korzystać z pełnych możliwości jakie stwarza nam Google Cloud.
 
Google Apps dla Twojej firmy to:
  • 30GB miejsca na dysku w chmurze dla każdego użytkownika
  • Niestandardowy adres e-mail w Twojej własnej domenie firmy!
  • Brak ograniczeń w liczbie użytkowników
  • Czat wideo, kalendarz, dokumenty dostępne w jednym pakiecie
  • Całodobowa pomoc 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!
  • Gwarancja dostępności na poziomie 99,9%
 
Twoje Aplikacje:
G-Mail: poczta elektroniczna działająca  w trybie online jak również offline doskonale współpracująca z zintegrowaną wyszukiwarką Google utworzona w adresie Twojej domeny firmowej 
Kalendarz: bardzo wygodne i niezwykle proste planowanie zadań dla Ciebie oraz członków Twojego zespołu. Przypomnienia, możliwość udostępniania kalendarzy oraz planów dnia poszczególnych użytkowników – to wszystko oferuje nam Google Apps z poziomu dowolnego wspieranego urządzenia. 
Dysk: przechowywanie plików swojej firmy w chmurze oraz możliwość udostępniania ich swoim współpracownikom umieszczonym w odpowiednich grupach uprawnień. 
Dokumenty: wspólne tworzenie, edytowane oraz udostępnianie dokumentów w czasie rzeczywistym wraz z innymi członkami zespołu.
Arkusze: tworzenie wykresów, zarządzanie danymi a także możliwość dodawania komentarzy 
Prezentacje: twórz i udostępniaj prezentacje internetowe oraz różnorodne wykresy i analizy. 
 
Pełne wykorzystanie funkcjonalności jakie daje nam Google Apps znacznie usprawni współpracę w Twojej firmie prowadząc do zwiększenie wydajności oraz zapewni przewagę konkurencyjną. 
Skontaktuj się z nami w celu dopasowania odpowiedniej oferty dla Twoich potrzeb biznesowych. Jako zarejestrowany sprzedawca aplikacji Google dostarczymy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy a nasze kompetencje potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytymi certyfikatami!
Góra