Microsoft Office 365 Cloud

Znane narzędzia i programy Microsoft dostępne w chmurze! Już od dzisiaj korzystaj z możliwości jakie daje nam połączenie dobrze znanego pakietu biurowego Microsoft Office z rozwiązaniami wykorzystującymi chmurę. Przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii przechowywania danych uzyskasz stały dostęp do poczty elektronicznej, dokumentów, kalendarzy itp. a wszytko to z dowolnego miejsca na świecie a także z dowolnego urządzenia. Microsoft jako lider rozwiązań biurowych zapewnia dostępność usług na poziomie 99,9% a dane przetwarzane są w nowoczesnym i bezpiecznym centrum danych Microsoft. 
 
Oferta Microsoft  dostosowana jest do różnej wielkości przedsiębiorstw!
 
Oprogramowanie Microsoft Office 365 dostępne jest w ramach miesięcznego abonamentu którego wysokość zależy od rodzaju wybranego pakietu oraz liczby użytkowników. Miesięczna kwota za jednego użytkownika rozpoczyna się już od 4 euro. Oferujemy również atrakcyjne cenowo pakiety dla organizacji non profit, placówek edukacyjnych oraz instytucji rządowych. W ramach wykupionej subskrypcji wybranego pakietu Microsoft zapewnia również niezbędną pomoc techniczną.
 
W ramach oferty Microsoft Office 365 oferujemy:
  • analizę przed wdrożeniową
  • sprzedaż oprogramowania
  • wdrożenie systemu w firmie
  • migrację istniejącej infrastruktury
  • szkolenie użytkowników systemu
  • późniejsze wsparcie po wdrożeniowe 
  • delegację domen do Microsoft, integrację z Active Directory oraz migrację skrzynek pocztowych oraz inne usługi.  
 
Microsoft Office Professional Plus
Dobrze znane aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access dostępne będą zarówno na lokalnym komputerze jak i w wersji mobilnej z dowolnego urządzenia.
Microsoft Exchange Online
Skrzynka pocztowa 25GB dla każdego z użytkowników obsługiwana z dowolnego miejsca na świecie! Oprócz tego ułatwione planowanie spotkań, udostępnianie kalendarzy niezależnie od miejsca aktualnego przebywania. Microsoft Exchange dzięki wbudowanej ochronie przed spamem i wirusami zapewni również bezpieczeństwo poczty elektronicznej w Twojej firmie. Wykorzystaj wszystkie zalety Exchange bez zakupu drogiego oprogramowania oraz serwerów!
Microsoft SharePoint Online
Zarządzaj dokumentami firmowymi i udostępniaj je współpracownikom!  SharePoint Online zapewnia dostęp do zawsze aktualnych dokumentów firmowych, synchronizacje pomiędzy zespołami a także łatwe zarządzanie uprawnieniami. SharePoint pozwala również na tworzenie specjalnych firmowych witryn internetowych służących do udostępniania informacji oraz dokumentów. W łatwy sposób stworzysz więc wewnętrzny Intranet firmowy. 
Microsoft Lync Online
Komunikacja z Twoimi partnerami nigdy nie była tak prosta! Wykorzystuj wiadomości błyskawiczne, połączenia video, spotkania online - które znacznie usprawnią komunikację w Twojej firmie. Wykorzystując oprogramowanie możesz również prowadzić prezentacje online dla Twoich klientów jednocześnie przesyłając dźwięk, udostępniając ekran oraz wirtualną tablice - a to wszystko z dowolnego komputera lub smartfona. Dzięki integracji Lync z innymi aplikacjami Office możesz dodatkowo ułatwić pracę w Twoim biurze..
Microsoft Office Web Apps
Twórz, edytuj oraz udostępniaj dokumenty korzystając z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem. To wszystko i jeszcze więcej dostępne jest z poziomu obsługiwanych przeglądarek internetowych bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Przy wykorzystaniu Web Apps wspólna praca nad projektem oraz jego aktualną wersją będzie dostępna z dowolnego urządzenia oraz dla wszystkich użytkowników systemu.
 
Usługa Microsoft Office Web Apps dostępna jest na urządzenia: PC, MAC, Windows Phone, Android, Symbian, BlackBerry, iPhone. 
SOLTEGRO jako zarejestrowany partner Microsoft prowadzi sprzedaż oraz wdraża oprogramowanie Microsoft Office 365. W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb skontaktuj się z naszym konsultantem! 
 
Góra