Kariera

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi członkami zespołu - osobami które potrafiłyby wnieść istotne wartości do naszej firmy. Wspólnie moglibyśmy realizować więcej projektów i dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. 

Praca w SOLTEGRO pozwala na zachowanie Work-life balance czyli harmonii pomiędzy życiem zawodowym oraz życiem prywatnym. Każdy z członków naszego zespołu dysponuje elastycznym czasem pracy oraz posiada swobodę w rozplanowywaniu swoich obowiązków. Pozwala to na wykonywanie zleceń w najdogodniejszym dla siebie czasie przy jednoczesnym wywiązywaniu się z ustalonych terminów. Stawiamy na efekty pośród których najważniejsze jest zadowolenia naszych klientów!

 

Dołącz  do  nas !

 

Chciałbyś pracować z nami?
Wyślij CV i List Motywacyjny

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nawiąż  współprace ! 

Nawiążemy współpracę z osobami zajmującymi się systemami IT, systemami ERP, sieciami komputerowymi, programowaniem, pozycjonowaniem oraz grafiką komputerową. Współpraca ma na celu wspólną realizacje zleceń i projektów dla klientów naszej firmy. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, oparte za zaufaniu i długoterminowym partnerstwie. Zainteresowany? Napisz do nas!

 

Góra