Misja i Profil

"Być przewodnikiem w świecie informatycznych rozwiązań, świadczyć usługi informatyczne spełniające europejskie standardy ITIL & SLA, korzystać z nowoczesnych technologii zdalnej administracji, wdrażać rozwiązania oparte o technologie wirtualizacji i przetwarzania danych w chmurze, dostarczać solidną infrastrukturę IT dla Twojej firmy"

 

SOLTEGRO powstało jako firma świadcząca usługi outsourcingu kadry IT w celu wsparcia w realizacji projektów prowadzonych przez naszych partnerów biznesowych. Drugą gałęzią działalności firmy był outsourcing usług informatycznych polegający na przejęciu infrastruktury informatycznej klienta przez naszych inżynierów specjalizujących się w systemach IT, systemach ERP, programowaniu, E-commerce i grafice komputerowej. Obecnie posiadając odpowiednie zasoby ludzkie zarówno wspieramy klientów z branż informatycznych w realizacji ich projektów jak i również samodzielnie prowadzimy projekty dla własnych klientów. Świadczymy również outsourcing usług informatycznych dla małych, średnich firm i instytucji państwowych. 

 

Jesteśmy zespołem inżynierów dostarczających usługi projektowania, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych. Zajmujemy się infrastrukturą IT począwszy od rozwiązań sprzętowych, poprzez rozwiązania programowe, aż po najnowocześniejsze systemy oparte o technologie wirtualizacji i przetwarzania danych w chmurze. Nasze doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie pozwalają na optymalizacje usług biznesowych Twojej firmy. Zespół SOLTEGRO zadba również o kompletną obsługę Twojej Firmy w Internecie, zarządzając stronami i sklepami internetowymi. Korzystać z naszych usług możesz poprzez jednorazowe zlecenia jak i również zawierając umowy serwisowe. 

Misją działalności firmy jest dostarczanie wysokiego poziomu usług informatycznych dla naszych partnerów biznesowych. Specjalizujemy się w systemach Microsoft, wirtualizacji, systemach ERP a także kompletnej obsłudze serwisów internetowych. Wykonujemy również prace programistyczne związane z integracją systemów IT naszych klientów.

Lokalny rynek świadczenia usług informatycznych to głównie miasta takie jak: Kraków, Katowice, Wieliczka, Skawina, Chrzanów, Trzebinia, Krzeszowice, Alwernia, Oświęcim, Olkusz, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bytom. W wymienionych miejscowościach nasz zespół dostarcza usługi informatyczne (Outsourcing IT) na podstawie stałych umów serwisowych.

Poza rynkiem lokalnym wykonujemy projekty informatyczne w całej Polsce na miejscu u klienta. Na podobnych zasadach również dostarczamy zdalne wsparcie klientów jak i usługi związane z opieką nad serwisami i sklepami internetowymi. 

Góra