Artykuly i Copywriting

Nasz zespół składa się z kilku wykwalifikowanych copywriterów posiadających olbrzymią wiedzę i duże doświadczenie w różnych branżach. Pozwala nam to na lepszą identyfikację potrzeb naszych klientów oraz przygotowanie materiałów odpowiednio dostosowanych do specyfiki danej branży.  W naszym zespole znajdą się również osoby bardzo dobrze zaznajomienie z branżą IT - są to osoby doskonale łączące swoją bogatą wiedzę techniczną z umiejętnościami edytorskimi.  Przygotowane przez nas teksty,  materiały promocyjne itp. tworzone są po dokładnym zapoznaniu się z waszymi  oczekiwaniami. 
Jeżeli nie masz pomysłu na swoją stronę zasięgnij porady u specjalistów - nasi copywriterzy chętnie  pomogą Ci stworzyć ciekawy projekt a ich kreatywność i niebanalne podejście znajdzie swoje odzwierciedlenie w budowie pozytywnego wizerunku strony. Do każdego z powierzonych nam projektów  odpowiednio dostosowujemy style pisarskie tak by były one w pełni zindywidualizowane i dostosowane do grona potencjalnych odbiorców. 
Nasz zespół to nie osoby zajmujące się suchym copwritingiem  to prawdziwi pasjonaci różnych dziedzin! - Chcesz stworzyć interesującą stronę własnej firmy skontaktuj się z nami na pewno wspólnie stworzymy niebanalny projekt
 
Nasza oferta:
 • tworzenie tekstów na strony internetowe
 • tworzenie opisów produktów dla e-sklepow
 • tworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych
 • prowadzenie kont na portalach społecznościowych oraz blogach tematycznych
 • pisanie treści w językach obcych oraz tłumaczenie stron internetowych 
 • redakcja oraz korekta językowa
 
Członkowie naszego zespołu:
 • charakteryzują się dużym zaangażowaniem w powierzone im zadania
 • działają sprawnie i zawsze wywiązują się z wyznaczonych terminów
 • odznaczają się niebanalnym podejściem do tematu oraz sporą oryginalnością
 • posiadają duże doświadczenie w pisaniu artykułów i tekstów promocyjnych 
 • ze słuchają dokładnie tego co klient oczekuje, udzielają porad
 • są zgranym zespołem który wspólnie ,,może więcej”
 • są sprawnymi copywriterami ale nie tylko… zajmują się również innymi dziedzinami dlatego też mogą udzielić Ci wielu cennych wskazówek i pomóc z innymi projektami takimi jak: prace graficzne, marketing internetowy itd.
Współpracujemy również z tłumaczami dlatego tworzenie profesjonalnych tekstów w językach obcych czy tłumaczenie z języka polskiego nie stanowi dla nas problemu.
  
COPYWRITING IT
Część z członków naszego zespołu specjalizuje się również w tworzeniu tekstów związanych tylko i wyłącznie z branżą IT. Posiadają on wyspecjalizowaną wiedzę  techniczną w dziedzinie informatyki a także bogate doświadczenie związane z tworzeniem oryginalnych tekstów oraz materiałów promocyjnych.
Chcesz stworzyć profesjonalną stronę dotyczącą nowoczesnych technologii, rozwiązań informatycznych ??? – Skorzystaj z usług naszych specjalistów! 
Powierzenie tego zadania w ręce wykwalifikowanych specjalistów z branży IT pozwoli Wam na uniknięcie wielu błędów które mogłyby popełnić osoby nie powiązane z branżą. Język informatyczny jest językiem dosyć wymagającym, pełnym specyficznych zwrotów i określeń – które zredagowane przez niewłaściwą osobę mogą spowodować powstanie wielu niedopowiedzeń i całkowicie zaburzyć jasność przekazu.
 
Góra