Hosting i Domeny WWW

Dla stron oraz sklepów internetowych oferujemy sprzedaż domen internetowych  oraz wysokiej jakości usługi hostingowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

DOMENA INTERNETOWA
Domena internetowa to unikalna nazwa do której przypisana jest Twoja strona internetowa a także adres e-mail.
Dla firm chcących być dobrze identyfikowanym na rynku najbardziej odpowiednia jest domena najwyższego poziomu którą w przypadku Polski jest –.pl. Przy zakupie  strony w tej domenie adres strony internetowej będzie wyglądał następująco: twojanazwa.pl Oprócz tego będziesz miał również możliwość tworzenia adresów e-mail we własnej domenie np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W  perspektywie rozwoju oraz działalności poza granicami Polski wskazany jest również zakup domeny z końcówką  - .com oraz -.eu Warto zrobić to już na samym początku aby ustrzec się wysokich kosztów odkupienia domeny od innych podmiotów które wcześniej dokonały jej zakupu.
Zakup własnej domeny:
Większość firm zajmujących się sprzedażą domen oferuje upust na pierwszy rok  po rejestracji. W celu dalszego korzystania z domeny koniczne jest jej coroczne przedłużanie które wiąże się z oplata ok 100 zł w przypadku domen z końcówka -.pl oraz ok 50 zł w przypadku domen z końcówkami –.com oraz -.eu

HOSTING
Hosting polega na oddaniu do  użytku Waszej firmie odpowiednich zasobów serwerowni pozwalających na sprawne funkcjonowanie waszego portalu internetowego.
W zależności od Waszych potrzeb oferujemy różne pakiety usług hostingowych różniące się miedzy sobą:
  • przestrzenią na dysku
  • miesięcznymi limitami transferowymi
  • liczbą kont pocztowych
  • liczbą dostępnych baz danych
Każdy z pakietów gwarantuje tworzenie niezbędnych kopii bezpieczeństwa.

Chcąc uzyskać gwarancję stałej dostępności portalu internetowego  w sieci należy skorzystać z wysokiej jakości usług hostingowych odpowiednio dostosowanych do Waszych potrzeb.  Istnieją również darmowe usługi hostingowe jednakże nakładają one wiele ograniczeń. Największymi ich minusami są: znacznie ograniczona przestrzeń na dysku, niewystarczające limity miesięcznego transferu a także stała obecność reklam umieszczanych przez dostawcę usług hostingowych.
Jeżeli chcesz aby Twoja strona czy sklep internetowy działały bezawaryjnie i nie posiadały żadnych przerw w dostępie – skontaktuj się z nimi w celu dostosowania najkorzystniejszej oferty hostingowej!
Góra