Strony Internetowe

W obecnym, silnie skomputeryzowanym społeczeństwie jedną z najskuteczniejszych metod promocji staje się niewątpliwie marketing internetowy w przypadku którego kluczową rolę odgrywają strony internetowe. Służą one nie tylko zapoznawaniu z ofertą czy bezpośredniemu kontaktowi z klientem ale przede wszystkim  stanowią wizytówkę firmy. Wygląd oraz funkcjonalność strony internetowej znacznie wpływa na postrzeganie firmy przez klientów dlatego niezwykle ważne jest by została ona zaprojektowana a później utrzymywana przez wykwalifikowanych specjalistów. Pozwoli to na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród obecnych oraz potencjalnych klientów a także zagwarantuje wyróżnienie się z pośród stron konkurencji.
,,Czego nie można znaleźć w Internecie, prawdopodobnie nie istnieje” - Nie pozwól więc na pominięcie Cię przy wyborze najodpowiedniejszej firmy przez klientów - pozwól waszemu biznesowi ,,zaistnieć” !!!

SOLTEGRO oferuje szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem stron internetowych. Ważne dla nas jest by były one w pełni funkcjonalne, nowoczesne i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Oferta usług:
 • analiza przed wdrożeniowa
 • zapoznanie się z wymaganiami oraz oczekiwaniami klienta
 • projekt strony internetowej
 • wykonanie zaakceptowanego projektu
 • tworzenie dodatkowych galerii zdjęć itd.
 • integracja systemów monitorowania oglądalności strony
 • bieżące aktualizacje na stronie
 • doradztwo oraz consulting
 • usuwanie awarii
 • pozycjonowanie strony
 • różnorodne projekty oraz prace graficzne (w tym utworzenie logo, tworzenie grafiki)
 • usługi zakupu domeny i hostingu 
Powierzając naszej firmie utrzymanie strony internetowej posiadasz gwarancję stałej dostępności strony w sieci a także zapewnienie o jej bezawaryjnym działaniu!
 
Korzyści wynikające z posiadania strony internetowej
Łatwy sposób prezentowania własnej oferty
Firma posiada możliwość zapoznawania z własną ofertą zarówno w formie  różnego rodzaju tekstów i opisów jak również w postaci zdjęć czy filmów multimedialnych. Prezentowanie własnej oferty staje się o wiele prostsze i znacznie mniej kosztowne  a na bieżąco wprowadzane zmiany są widoczne dla klientów niemal natychmiastowo. 
Stosunkowo niski koszt reklamy
Posiadanie strony internetowej stanowi również  skuteczną oraz stosunkowo tanią  w porównaniu z innymi formę marketingu. Dodatkowo wykupione pozycjonowanie pozwala również na zwiększenie liczby odwiedzających na stronie a tym samym na zwiększenie grona potencjalnych klientów.
Ułatwiony kontakt z klientem i budowanie pozytywnego wizerunku
Dzięki formularzom kontaktowym a także przedstawionym na stronie różnorodnym metodom  kontaktu klient posiada znacznie ułatwiony dostęp do informacji.  Profesjonalnie zaprojektowana oraz prowadzona strona internetowa służy również budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów.
Szeroki dostęp do informacji o dowolnej porze
Klienci mają możliwość stałego dostępu do informacji o firmie oraz jej produktach i usługach niezależnie od pory dnia oraz czasu pracy przedsiębiorstwa.
 
W momencie gdy znaczna cześć potencjalnych klientów poszukuje informacji o interesującym ich produkcie oraz usługach w Internecie posiadanie strony internetowej wydaje się być w dzisiejszych czasach niezbędne.
Góra