Systemy Bazodanowe

Systemy zarządzania bazą danych (SZBD) to oprogramowanie przechowujące i organizujące zgromadzone dane w sposób uporządkowany. Pozwala to na gromadzenie informacji w jednym miejscu dostarczając odpowiedni interfejs udostępniający dane. Większość systemów baz danych działa w architekturze klient-serwer pozwalając na wygodny dostęp do danych dla aplikacji i użytkowników. 
 
Co zyskasz wdrażając system zarządzania bazą danych: 
 • Uproszczony dostęp do danych, które są logicznie uporządkowane
 • Równoczesny dostęp do danych przez wiele aplikacji i użytkowników
 • Kontrolę bezpieczeństwa i dostępu
 • Łatwą modyfikację danych (edycja, dodawanie nowych treści, itd.)
 
Nasz zespół zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz utrzymywaniem systemów baz danych oraz pracami programistycznymi w językach SQL, T-SQL. Odpowiednie funkcjonowanie baz danych jest niezwykle ważne dla każdego rodzaju działalności biznesowej. SOLTEGRO stosuje rozwiązania zapewniające wysoką dostępność danych takie jak Log Shipping, Data Mirroring, Failover Clustering, Data Replication. Zlecając projekt wdrożenia bądź opiekę nad swoimi systemami naszej firmie masz pewność, że Twoje dane są w rękach doświadczonych administratorów i programistów technologii bazodanowych. 

 Nasza oferta:

 • Sprzedaż i doradztwo
 • Pomoc w dopasowaniu rozwiązań 
 • Projektowanie systemu baz danych dla Twojej firmy
 • Wdrożenie rozwiązań opartych o systemy Microsoft SQL Server
 • Wdrożenie rozwiązań zapewniania wysokiej dostępności i tworzenia kopi bezpieczeństwa
 • Prace programistyczne w języku SQL (raporty, widoki, procedury itp.)
 • Optymalizacja oraz zwiększanie wydajności działania baz danych
 • Optymalizacja systemów baz danych pod kątem systemów ERP
 
Naszym klientom proponujemy infrastrukturę bazodanową opartą o rozwiązania Microsoft SQL Server. Jest to platforma obsługująca transakcje zintegrowana z wieloma źródłami która umożliwia przeprowadzanie analiz biznesowych oraz raportowanie. Oprogramowanie Microsoft doskonale współpracuje ze znanymi na rynku systemami ERP i CRM umożliwiając dostęp do danych dla różnorodnych aplikacji. Microsoft SQL Server umożliwia łatwe tworzenie kopi bezpieczeństwa i sprawne odzyskiwanie danych po nieprzewidzianej awarii. 
 

Wdrażając  nasze  rozwiązania  zapewnisz  swojej  firmie:

Szybki przepływ informacji
Zastosowane aplikacje pozwalają na szybki przepływ informacji znacznie ułatwiając przebieg wielu procesów w firmie. Dzięki zastosowaniu systemów zarządzania bazami danych bez trudu będziesz mógł podzielić się informacjami, przesłać katalogi oraz cenniki a wszytko to odbędzie się w znacznie krótszym czasie niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod wymiany informacji. 
Zapewnienie dobrej komunikacji
Zastosowanie technologii baz danych znajdzie również swoje odzwierciedlenie w sposobie komunikacji. Znacznie ułatwi ono porozumienie na wielu płaszczyznach działalności i korzystnie wpłynie na tworzenie zestawień danych a także na relacje w wymiarze firma-klient czy firma-dostawca budując zintegrowane środowisko wymiany informacji pomiędzy systemami IT. 
Stały dostęp do bazy dla wszystkich użytkowników
Zapewnienie stałego dostępu do bazy danych dla wszystkich użytkowników znacznie usprawni funkcjonowanie Twojego biznesu. W dowolnym momencie będą mogli oni korzystać z pełnych informacji o klientach, dostawcach a także różnorodnych terminach realizacji itp. Każdy z Twoich pracowników będzie mógł korzystać z sytemu w dowolnym momencie, nie będąc uzależnionym od pracy innych członków zespołu. 

Twoje dane będą przechowywane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa gwarantując 100% poufności. Systemy baz danych korzystnie wpłyną na efektywność pracy w Twojej firmie.

Napisz do nas aby dostosować rozwiązanie do Twoich potrzeb.
Góra