MedNote dla IPL

Comarch medNote

Jaki powinien być nowoczesny system projektowany z myślą o lekarzach prowadzących indywidualne Praktyki Lekarskie ? - Przede wszystkim ułatwiający codzienną pracę i  pozwalający na oszczędność czasu. 
MedNote to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o lekarzach zajmujących się prowadzeniem własnej praktyki lekarskiej. Jej obsługa jest intuicyjna a możliwość dostosowania do własnych potrzeb znacznie zwiększa jej ergonomiczność. Niewątpliwą zaletą medNote jest również bezpieczeństwo przechowywania danych które podlegają restrykcyjnym procedurom Centrów Danych.
Innowacyjna aplikacja do wprowadzania danych medycznych Comarch medNote przypomina wyglądem edytor tekstu. Pozwala w prosty i szybki sposób wytwarzać elektroniczną dokumentację medyczną, zapewniając kontekstowy dostęp do historycznych danych medycznych. Lekarz, nie przełączając się pomiędzy oknami aplikacji, może przeglądać powiązane informacje i w łatwy sposób uzyskać dostęp do wyników badań i informacji z wcześniejszych wizyt pacjenta.
Praca z Comarch MedNote jest tak intuicyjna, jak praca z kartka papieru. Rozwiązanie integruje się również z systemami zewnętrznymi, oferując: automatyczną weryfikację uprawnień pacjenta do świadczeń (eWUŚ), kwoty refundacji leków, zamienniki leków i interakcje między nimi.

  • Inteligentne recepty - podpowiadanie nazw leków, wyświetlanie dopuszczalnego poziomu refundacji, szacowanie liczby opakowań leku niezbędnych w przeprowadzeniu zalecanej kuracji, dostęp do listy zamienników, możliwość sprawdzania interakcji pomiędzy lekami
  • Dostęp do danych historycznych - poszczególne dokumenty, wywiady lekarskie, przekrojowy widok na stan zdrowia pacjenta, możliwość tworzenia analiz
  • Dostępność bez instalacji - możliwość logowania na różnych urządzeniach, obsługa przez przeglądarkę

Funkcjonalności MedNote:
- Rejestrowanie wizyt pacjentów
- Prowadzenie dokumentacji medycznej
- Wystawianie recept oraz skierowań
- Dostęp do bazy leków Pharmidex
- Sprawdzenie możliwej interakcji pomiędzy lekami
- Słowniki ICD9 oraz ICD10
- eWUŚ
- Badania laboratoryjne i obrazowe
- medNote Scanner
- 1 GB w chmurze medNote
Góra