Systemy ERP/CRM

Systemy ERP

Systemy ERP (z ang. Enterprise Resource Planning) to zintegrowane oprogramowanie służące wsparciu zarzadzania przedsiębiorstwem  które może usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu w różnych obszarach jego działalności. Bardzo ważne jest dostosowanie oprogramowania do indywidulanych potrzeb klientów tak aby było ono jak najbardziej funkcjonalne i stanowiło znaczne ułatwienie w codziennych czynnościach biznesowych. Po dokonaniu dokładnej analizy Waszych oczekiwań możemy zaproponować najdogodniejsze rozwiązania będące w stanie w pełni sprostać Waszym obecnym oraz przyszłym potrzebom a także pozwoli uniknąć komplikacji wynikających z nieudanego wdrożenia.
Wdrożenie systemów ERP pozwala na utworzenie jednego spójnego środowiska pozwalającego na kompleksową obsługę oraz zarządzanie wieloma elementami funkcjonowania Twojego biznesu. Poszczególne moduły mogą usprawnić działanie Twojej firmy w zakresie: finansów oraz księgowości, logistyki, zarządzania zasobami ludzkimi czy też relacjami z klientem. Pozwolą również na kontrolowanie procesów magazynowania, zarządzania produkcją  a także zarządzanie poszczególnymi etapami procesów.
 
Oferta w zakresie wdrożenia systemów ERP obejmuje:
 • analizę procesów biznesowych
 • projektowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie systemów zarządzania
 • integrację z innymi systemami klienta
 • wdrożenie własnych rozwiązań
 • migrację danych z innych systemów
 • utrzymanie systemów oraz opiekę powdrożeniową
 • rozwój oraz aktualizację oprogramowania
 • szkolenia, konsultacje oraz doradztwo

Wdrożenie systemów ERP wpłynie na efektywniejsze wykorzystanie zasobów a także pozwoli na nieustanną kontrolę zachodzących w firmie procesów na różnych szczeblach jej działalności.
Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiedniego oprogramowania dla Twojej firmy.
 

Systemy CRM

Systemy CRM (z ang. Customer Relationship Management) to rozbudowany system służący do zarządzania relacjami z klientami. Dzięki zastosowanej technologii w łatwy sposób możesz gromadzić dane o klientach w jednym miejscu oraz dostarczać swoim pracownikom ujednolicony i łatwy w obsłudze interfejs dostępu. System CRM umożliwia korzystanie z Twojej bazy klientów w dowolnym momencie oraz z dowolnego miejsca.
Wdrożenie systemu CRM przyniesie waszej firmie wiele korzyści i znacznie usprawni funkcjonowanie działu sprzedaży oraz obsługi klienta a także pozwoli na zwiększenie automatyzacji prowadzonych działań marketingowych. System CRM stanie się interakcyjnym punktem komunikacji w Twojej firmie. Wdrożenie systemu przez naszych specjalistów daje gwarancje zwiększenia efektywności działów sprzedaży, marketingu czy też wsparcia technicznego w Twojej firmie.
 
Pośród licznych zalet CRM wyróżnić możemy:
 • zwiększenie efektywności w pozyskiwaniu nowych klientów
 • podniesienie jakości usług oraz skrócenie czasu obsługi klientów
 • dostęp do bazy danych klientów dla wszystkich pracowników firmy
 • monitoring oraz profilowanie klientów pozwalające na tworzenie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb
 • bieżący dostęp do danych dotyczących sprzedaży umożliwiający analizę i szybkie reagowanie na zachodzące zmiany
Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiedniego oprogramowania dla Twojej firmy.
Góra