Wdrozenia Systemów IT

Szeroki zakres kompetencji członków naszego zespołu pozwala na pełną realizację projektów dla Twojej firmy.
Początkowym etapem każdego wdrożenia jest zapoznanie się z wymaganiami klienta które odbywa się podczas osobistego spotkania lub na podstawie rozmowy telefonicznej. Po zebraniu wszelkich informacji projekt konsultowany jest w gronie naszych specjalistów a jego najkorzystniejsza wersja zostaje przedstawiona klientowi do akceptacji.
Kolejnym elementem dostarczenia systemu jest jego wdrożenie bezpośrednio u klienta. W zależności od zastosowanych technologii oraz oprogramowania wdrożenie zostaje przeprowadzone w siedzibie klienta lub metodą zdalną w infrastrukturze firmy lub modelu usługowym Cloud Computing (dostarczanie usług i aplikacji z chmury). Etapem końcowym poprawie wdrożonego oprogramowania lub sprzętu oraz osiągnięciu pełnego zadowolenia klienta jest odebranie projektu przez zleceniodawców. W zależności od realizowanego wdrożenia, nasi specjaliści przeprowadzają szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb które mogą obejmować zarówno dokształcanie kadry informatycznej jak również szkolenia użytkowników końcowych systemu.
SOLTEGRO realizuje projekty dla własnych klientów a także udziela wsparcia przy projektach wdrażanych przez inne firmy informatyczne w ramach outsourcingu kadry IT.Zespół naszych specjalistów zajmuje się wdrażaniem bogatej oferty systemów informatycznych wspomagających pracę każdego przedsiębiorstwa i w znaczny sposób ułatwiających jego codzienne funkcjonowanie. W oparciu o bogate doświadczenie możemy służyć Państwu fachowym doradztwem a także zapewnić pełną lojalność w świadczeniu usług.
Pełną ofertę oprogramowania możecie znaleźć w dziale Systemy IT
Góra