Uslugi Programistyczne

Integracja rozwiązań: 
Nasza firma specjalizuje się w pracach programistycznych związanych z integracją oprogramowania oraz tworzeniem systemów wymiany informacji pomiędzy rozwiązaniami różnych producentów (tz. Connectivity). Wykonujemy prace programistyczne związane z systemami ERP\CRM, sklepami internetowymi, aplikacjami desktopowymi oraz innym oprogramowaniem. Integracja systemów pozwala na oszczędność czasu poświęcanego na obsługę aplikacji  i w pełni automatyzuje zmiany zachodzące w systemach informatycznych firmy. Zapewniamy pełne wsparcie w pracach związanych z systemami IT w przypadku których niezbędne jest zaangażowanie naszych programistów. 
Aplikacje dedykowane:
Jeżeli Wasza firma wymaga zindywidualizowanej aplikacji w pełni dostosowanej do specyfiki działalności  firmy -  skontaktuj się z nami na pewno będziemy w stanie rozwiązać Twój problem. Zespół inżynierów SOLTEGRO może specjalne dla Ciebie stworzyć od początku aplikacje lub też wprowadzić usprawnienia w już działającym oprogramowaniu tak aby w pełni odpowiadały one Twoim oczekiwaniom. 
Rozbudowa aplikacji:
Ciągły rozwój Twojego biznesu wymaga nieustannej rozbudowy systemów informatycznych oraz przystosowywania ich do specyfiki pracy przedsiębiorstwa. Doskonale identyfikując Twoje potrzeby przygotowujemy rozszerzenia i dodatki do systemów ERP takich jak Comarch Optima czy CDN XL. Oferujemy również niestandardowy wydruki i raporty Crystal Reports, Microsoft SQL Reporting Services. 
Technologie i języki programowania:
Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów programistycznych przy wykorzystaniu technologii takich jak: C#, ASP.NET, SQL, T-SQL, PL\SQL, C++, PHP, CSS, HTML, JavaScript
 
 
Góra